Zazvonil zvonec a mateřské je konec

Možná jste sem jen zabloudili a překvapilo vás, jak starý je nejnovější recept. A možná jste byli zvyklí sem občas přijít pro inspiraci a teď si říkáte: Safra, dlouho se tady nic neupeklo, co se děje?

Všem věrným i náhodným dlužím vysvětlení, nosím si ho v hlavě pár týdnů, leč nějak poslední dobou nebyl čas vše sepsat. Což je koneckonců hlavní důvod, proč zde přestaly pravidelným tempem přibývat nové posty. Čas se pro mě v posledních dnech/týdnech stal nedostatkovým zbožím…

Když jsem zakládala blog a spouštěla ho pro veřejnost v únoru loňského roku, psala jsem mimo jiné, že únor bývá pro mě důležitým měsícem, ve kterém se dějí zásadní věci. A že i proto blog vychází na světlo světa právě v hromnicovém načasování. Inu, jak kdybych to na sebe přivolala – letošní únor byl totiž opět zlomový. V lednu jsem se přihlásila do jednoho výběrového řízení, v průběhu února prošla všemi jeho koly a na jeho konci nastoupila do práce…

Čímž jsem samozřejmě naplnila stereotyp, že foodblogy píšou ženský z nudy a nejčastěji ty, co se nudí na mateřský :-D A když pak začnou dělat něco pořádnýho, už po blogu pes neštěkne… Inu, je fakt, že nyní na velké kulinaření už nemám tolik prostoru, avšak co je hlavní – když už se do něčeho pustím, bývá to večer (kdy se to blbě fotí) a často je to rychle nakrojeno/snězeno. Veškerá produkce, která se vázala k procesu focení tak nějak aktuálně není možná a tím pádem chybí podstata, na níž stály mé blogové příspěvky :-)

Neříkám, že blog končí úplně, to rozhodně ne. Jen se z něj stane spíš takový příležitostný zápisník (bude jaro a léto, světla dost do večera a nová energie do tvoření!). Až se v práci trochu etabluju a budu to mít víc na háku, tak se to třeba zase rozběhne.

Každopádně jsem moc ráda za veškerou přízeň, kterou jste dosud blogu dali a doufám, že si zde něco vhodného najdete i v archivních věcech. Však taky kdybych měla pořád zkoušet jen nové recepty, nebyl by vůbec prostor na ty staré dobré prověřené!

Pečení a vaření zdar, práci nazdar! A ještě jednou děkuju (vážně!), že to se mnou sdílíte.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s